UNIMED PHARMA® on Slovakkia ravimifirma, mis asutati 1994. aastal. Ettevõtte tegevusala on geneeriliste oftalmoloogiliste toodete arendus ja tootmine.
UNIMED PHARMA® loomisest alates on ettevõttes toimunud palju kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid muutusi. Need on seotud toomise laiendamise ja kaasajastamisega ning logistika, turunduse ja tooteportfelli arendamisega.
Paneme suurt rõhku ametialasele potentsiaalile, mis on üks peamisi ettevõtte arengutegureid. Meie ettevõtte spetsialistid otsivad pidevalt uusi viise, kuidas inimese nägemist ravida ja ravi ennetada.

 

Sertifikaadid

UNIMED PHARMA® vastab sõltumatutele kvaliteedistandarditele ja ettevõttel on vajalikud sertifikaadid, et olla edukalt esindatud globaalsel farmaatsiaturul.
UNIMED PHARMA®-l on järgmised sertifikaadid:....

Loe edasi

IJS poliitika

UNIMED PHARMA spol. s r. o arendab, toodab ja tarnib silmadele mõeldud ravimeid – silmalahuseid, meditsiiniseadmeid- niisutavaid lahuseid. Meil on loodud Integreeritud Juhtimissüsteem (IJS), mis hõlmab Kvaliteedi juhtimissüsteemi, Keskkonnajuhtimissüsteemi ja Tööohutuse ja töötervishoiu juhtimissüsteemi.

Loe edasi