UNIMED PHARMA®spol.s r.o. ir Slovākijas farmācijas kompānija, kas tika dibināta 1994.gadā Bratislavā. Uzņēmums koncentrējas uz jaunu produktu tirgus attīstību un ģenērisko medikamentu ražošanu oftalmoloģijā ar mērķi tos padarīt pieejamākus pacientiem.

UNIMED PHARMA®spol.s r.o Latvijas pārstāvniecība ir dibināta 2005.gadā Rīgā.
UNIMED PHARMA®spol.s r.o. kopš tās dibināšanas ir notikušas daudzas kvalitatīvas un kvantitatīvas izmaiņas. Tās attiecās uz ražošanas modernizāciju un paplašināšanos, loģistikas, mārketinga un produktu portfeļa attīstību.
Uzņēmums liek lielu uzsvaru uz darbinieku profesionālo potenciālu, kas ir viens no galvenajiem attīstības faktoriem. Kompānijas speciālisti pastāvīgi pēta un meklē jaunus veidus, kā ārstēt un profilaktiski rūpēties par cilvēka redzi.

 

Sertifikāti

UNIMED PHARMA® atbilst visiem attiecīgajiem kvalitātes standartiem. Uzņēmumam ir visi nepieciešamie sertifikāti, lai darbotos un veiksmīgi konkurētu pasaules farmācijas tirgū. UNIMED PHARMA® ir a...

 

Lasīt vairāk

 

IMS politika

UNIMED PHARMA spol. s r. o. izstrādā, ražo un piegādā acīm paredzētas zāles – pilināmus acu šķīdumus, medicīnas ierīces – asaru aizstājējus. Mums ir ...

 

Lasīt vairāk

 

tcld.net