Подразнені очі

Чи добре дбаєте ви про своє тіло? А про очі?

Ви сидите годинами перед комп’ютером чи телевізором та щодня обтяжуєте свій зір. Ваші очі часто піддаються впливу кондиціонера, поганому освітленню і багатьом іншим факторам. Про зір ми говоримо, що він є найважливішим органом чуття, але рівень догляду за очима у нас мінімальний, але він має бути таким же природним, як і миття рук і чищення зубів.

Людина – це візуальна істота. Через зір ми отримуємо більше 80% інформації із зовнішнього середовища. У цьому сенсі зір – це найважливіший орган чуття. Протягом доби на наші очі впливають численні фактори. Звісно, неможливо повністю виключити вплив цих факторів, але при цьому можна принаймні мінімізувати фактори ризику у тому числі шляхом щоденного догляду за нашими очима. Багатьох проблем з очима ми не уникнемо, але завдяки якісній і регулярній гігієні очей ми можемо підтримувати їх у відмінному стані.

За рахунок щоденного догляду за очима ми можемо уникнути проблем з ними у майбутньому.

Багато говориться про необхідність берегти себе, але мало хто при цьому згадує очі. При цьому очі – це найчутливіший орган чуття. Пропонуємо вам препарат, який дасть вам змогу самостійно активно доглядати за своїми очима. Він одночасно буде вам добрим помічником у випадку захворювань і травмування очей. І при його застосуванні ви будете певні, що він не може зашкодити вашим очам.

  • ОКУфлеш чисті очі завдяки природі.
  • ОКУфлеш коли природа лікує...

Гарна сонячна погода викликає бажання у людей провести вільний час на природі, у горах або біля води. Можливо ви також плануєте відправитися у гори або на морське узбережжя, тому не забудьте взяти свої універсальні очні краплі, які допоможуть вам у разі виникнення проблем з очима.

У приємну літню пору погіршується стан у певної групи людей – у алергіків. У рамках комплексної терапії алергії, окрім фармакотерапії, дуже важливо усунути алергени, чому багато алергіків не приділяють належної уваги. Їм не слід забувати про промивання очей, які видаляють алергени і знижують ймовірність подразнення очей.

Напевне, кожний з вас стикався з ситуацією, коли, дивлячись у дзеркало, помічав, що очі почервоніли. Щоб робити, коли у вас раптом з’явилося почервоніння очей? У переважній більшості випадків ці стани неважкі, однак вони завдають суттєвих незручностей. У такому випадку вам не загрожує втрата зору чи серйозне ураження очей. А зарадити цьому стану вам допоможуть ваші універсальні помічники з вашої аптечки. Розумні очні краплі, які вашим очам ніколи не зашкодять, але завжди допоможуть. Вони не взаємодіють з іншими ліками. Краплі, які одночасно мають кілька ефектів: дезінфекційний, антибіотичний, в’яжучий, протизапальний. У очних краплях ОКУфлеш ми задіяли досвід багатьох століть лікування захворювань очей екстрактом очанки лучної. Лікувальні ефекти очанки лучної були добре відомі вже у давнину, а народи класичної епохи вважали її важливою лікарською рослиною, про що свідчить її грецька назва "euphrasia" – радість, задоволення.

Почервоніння очей може виникнути з кількох причин. На практиці найчастіше це – кон’юнктивіт, алергічні реакції, почервоніння, спричинене поєднанням напруження зору під час перегляду телевізора або під час роботи за комп’ютером і неправильно відкоригованого дефекту зору (короткозорість, далекозорість).

Реактивна гіперемія, тобто приплив крові до очей, може також бути спричинена втомою, плачем, механічним подразненням, контактними лінзами, перебуванням у задимленому середовищі і посттравматичними станами.

Синдром сухого ока, при якому порушується склад слізної плівки, також призводить до відчуття дискомфорту. Препарат ОКУфлеш суттєво помагає при всіх перелічених станах, що спричиняють почервоніння очей. Він повністю не усуває лише синдром сухого ока. У такому випадку потрібно використовувати також штучні сльози.